Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЖАШКІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
4 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
05/11/2019с. Баштечки№4-25/VII
Про cтворення відділу Центр надання адміністративних послуг Баштечківської сільської ради

Відповідно до ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і Закону України «Про адміністративні послуги» з метою покращення якості та надання адміністративних послуг жителям об’єднаної територіальної громади, сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Створити відділ Центр надання адміністративних послуг Баштечківської сільської ради.
  2. Затвердити Положення про відділ Центр надання адміністративних послуг Баштечківської сільської ради, згідно з додатком 1 до цього рішення.
  3. Затвердити перелік надання адміністративних послуг відділу Центр надання адміністративних послуг Баштечківської сільської ради згідно з додатком 2 до цього рішення.
  4. Секретареві Баштечківської сільської  ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднити його на офіційному сайті Баштечківської об’єднаної територіальної громади.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова В.І.Примак

Додатки :

ПОЛОЖЕННЯ Про відділ Центр надання адміністративних послуг Баштечківської сільської ради
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');