Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
14 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
14/12/2021с. Баштечки№№14-16/VIII
Про розгляд заяв громадян про зміни в землекористуванні та надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою

Розглянувши заяви громадян про вилучення, підтвердження права власності, проведення інвентаризації, надання в оренду, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та у відповідності з ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 33, 35, 40, 81, 87, 89, 93, 118, 119, 120, 121, 124, 142, 186, 193, 198 Земельного кодексу України, Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на проведення інвентаризації (вилучення) земельних ділянок, виготовлення технічної документації по присвоєнню кадастрового номера, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок орієнтовних площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства і надати дозвіл на розробку проектів (технічної документації із землеустрою) щодо їх відведення на передачу у власність, оренду, підтвердження права власності:

1)  Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства : 

в селі Баштечки: 

 • Волинець Світлані Петрівні (проживає в селі Баштечки, вул. Миру, 17, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2478 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Миру, 17, с. Баштечки.
 • Кулибаба Сергій Володимирович (проживає в с. Баштечки, вул. Миру) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,0 га для ведення  особистого  селянського господарства, в адміністративних межах Баштечківської сільської ради.

в селі Костянтинівка: 

 • Євтушенко Михайлу Степановичу (проживає в с. Костянтинівка, вул. Лісова) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,1176 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Костянтинівка, вул. Лісова Уманського району.
 • Цимбалу Богдану Олеговичу (проживає в с. Костянтинівка, вул. Лісова) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,6573 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Костянтинівка, вул. Лісова Уманського району.
 • Цимбалу Юрію Вікторовичу (проживає в с. Костянтинівка, вул. Лісова) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3645 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Костянтинівка, вул. Лісова Уманського району.
 • Грищенко Валентині Дмитрівні (проживає в м. Київ, вул. Васильківська, 2 кв. 26) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3110 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Костянтинівка, вул. Лісова Уманського району. 

в селі Побійна: 

 • Слободянику Вячеславу Олексійовичу (проживає в с. Нагірна, Уманського району) – надати згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площами 0,3011 га та 0,1205 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Побійна, Уманського району.
 • Юхимчук Тамарі Василівні (проживає в селі Побійна, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проектів відведення земельних ділянок  орієнтовною площею 0,62 га, 0,38 га, 0,1184 га,  для ведення  особистого  селянського господарства в с. Побійна, Уманського району.
 • Остропільській Вероніці Володимирівні (проживає в м. Київ, вул. Світлицького, 28, кв. 61) – надати згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площами 0,2070 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Побійна, вул. Завадських, Уманського району.

в селі Нагірна: 

 • Третяк Євгенії Володимирівні (проживає в с. Нагірна, вул. Миру, 153) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,18 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Нагірна, вул. Миру, 153, Уманського району.
 • Шпилюку Миколі Миколайовичу (проживає в с. Нагірна, вул. Миру) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3477 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Нагірна, вул. Миру, Уманського району.

в селі Охматів:

 • Любарець Оксані Андріївні (проживає в селі Охматів, вул. Миру, 168, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,20 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Миру, 168, с. Охматів.
 • Костецькому Сергію Володимировичу (проживає в селі Охматів, вул. Миру, 2, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,35 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Миру, 2, с. Охматів.
 • Сучок Ларисі Петрівні (проживає в селі Охматів, вул. Набережна, 3, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2400 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, по вул. Набережна, 3, с. Охматів, Уманського району.
 • Нагорнюку Василю Васильовичу (проживає в с. Охматів, вул. Миру, 52) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,15 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Охматів, вул. Миру, Уманського району.
 • Пригодюку Григорію Володимировичу (проживає в селі Охматів, вул. Миру, 84, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, по вул. Миру, 84, с. Охматів.
 • Чернецькому Михайлу Миколайовичу (проживає в селі Охматів, вул. Садова, 23, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,35 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Садова, 23, с. Охматів.
 • Москаленко Надії Кузьмівні (проживає в селі Охматів, вул. Садова, 221, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,15 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Садова, 221, с. Охматів.
 • Морозову Ігору Ігоровичу (проживає в селі Охматів, вул. Димуцького, 61, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,20 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Димуцького, 61, с. Охматів.
 • Махині Петру Васильовичу (проживає в селі Охматів, вул. Миру, 170, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,20 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Миру, 170, с. Охматів.
 • Вербіцькому Дмитру Олеговичу (проживає в с. Охматів, вул. Миру, 166) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,40 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Охматів, вул. Миру, 166, Уманського району.

в селі Павлівка: 

 • Кононюк Людмилі Петрівні (проживає в с. Павлівка, вул. Шевченка, 78а) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3637 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Павлівка, вул. Шевченка, 78а Уманського району.
 • Шабаш Любові Василівні (проживає в селі Тихий Хутір, вул. Центральна, 4, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,14 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Грушевського, 11, с. Павлівка
 • Шабаш Надії Василівні (проживає в с. Павлівка, вул. Польова) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,35 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Павлівка, вул. Польова, Уманського району. 

в селі Тинівка: 

 • Бершадській Людмилі Іванівні (проживає в м. Київ, вул. Бальзака, 91, кв. 28, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,58 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Тинівка, по вул. Краснопілка, 10 Уманського району.
 • Волицькій Надії Олександрівні (проживає в с. Тинівка, вул. Б. Хмельницького, 26, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,53 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Тинівка, по вул. Б. Хмельницького, 26, Уманського району.
 • На 1\2 частину Миргородській Ларисі Михайлівні (проживає в м.  Київ, вул. Ак. Корольова, 3, кв. 55), 1\2 частина Березуцькій Людмилі Михайлівні (проживає в с. Тинівка, вул. Олеся Гончара, 59) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,42 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Загороднього, 24, с. Тинівка.
 • Ткачук Людмилі Олександрівні (проживає в с. Острожани, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,35 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Тинівка, по вул. Шевченка, 85 Уманського району.
 • Школьній Марії Антонівній (проживає в селі Тинівка, вул. Польова, 33, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,23 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Польова, 33, с. Тинівка.
 • Лавренюку Борису Миколайовичу (проживає в селі Тинівка, вул. Загороднього, 121, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,90 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Загороднього, 121, с. Тинівка.
 • Бобер Галині Григорівні (проживає в селі Тинівка, вул. Б Хмельницького, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,27 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Б. Хмельницького, с. Тинівка.
 • Тіторенку Павлу Олександровичу (проживає в с. Тинівка, вул. Шевченка, 85 Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,27 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Тинівка, по вул. Шевченка, 85, Уманського району.
 • Білому Юрію Олексійовичу (проживає в селі Тинівка, вул. Краснопілка, 25, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,11 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Краснопілка, 25, с. Тинівка. 
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК

Додатки :

ПЛАН діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Баштечківської сільської ради на 2022 рік
ПЛАН - ГРАФІК здійснення відстеження результативності діючих регуляторних актів
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');