Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
13 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
19/08/2020с. Баштечки№13-33/VII
Про затвердження Переліків другого типу об’єктів комунальної власності для передачі об’єктів в оренду без проведення аукціону

З метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади та з метою підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» від 15.07.2020 року №795-ХІ, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483, керуючись ст. 16, п. 31 ч. 1 ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Перелік другого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду без проведення аукціону (Додаток 1).
  2. Затвердити Примірний договір оренди нерухомого або іншого окремо визначеного майна, що належить до комунальної власності Баштечківської сільської ради, яке передається виборчим комісіям для організації їх роботи, що додається. (додаток 2)
  3. Доручити орендодавцям Баштечківської сільської ради

3.1 Укладати з виборчими комісіями договори оренди майна та додаткові угоди до цих договорів на основі затвердженого цим рішенням Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремо визначеного майна, що належить до комунальної власності Баштечківської сільської ради, яке передається виборчим комісіям для організації їх роботи.

3.2 Визначати строк дії договору оренди майна на термін проведення місцевих виборів 2020 року.

  1. Встановити, що:

4.1 Орендна плата за договорами оренди майна, зазначеними у п.1 цього рішення, становить 1 гривню на весь термін дії цих договорів оренди.

4.2 100% орендної плати підлягає зарахуванню на рахунок орендодавця.

  1. Секретарю Баштечківської сільської ради  оприлюднити дане рішення відповідно до чинного законодавства на офіційному веб-сайті громади.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного  середовища та благоустрою.
Сільський голова В.І. Примак

Додатки :

Додаток 1
Додаток 2
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');