Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Як вперше оформити ID-карту по досягненню 14 років?

06.05.2021

Тобі виповнилося 14 років? – час звернутися до Міграційної служби

Юні друзі, хочемо нагадати, що починаючи з 14 років маєте змогу самостійно та БЕЗКОШТОВНО оформити свій найважливіший документ у житті – сучасний паспорт громадянина України у вигляді -картки.

Зазначимо, що власник біометричного документу має безліч переваг – від можливості скласти ЗНО (паспорт є обов’язковим в переліку документів) до плюсів користування різноманітними електронними сервісами, зокрема популярним застосунком для смартфону «Дія» тощо.

Отже, після виповнення 14 років необхідно звернутися до Жашківського районного сектору  УДМС України в Черкаській області (під час карантину можна завітати до будь-якого підрозділу Міграційної служби НЕЗАЛЕЖНО від реєстрації місця проживання) та надати наступні документи:

  • свідоцтво про народження;
  • оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження дитини перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України). У разі відсутності таких документів, або у разі, коли батьки чи один із батьків на момент народження дитини були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон ( для осіб, які постійно проживали за кордоном, після повернення їх в установленому порядку на проживання в Україну та для осіб, які набули громадянство України за кордоном);
  • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
  • документ, що підтверджує відомості для внесення додаткової змінної інформації:
  • довідку про реєстрацію місця проживання встановленого зразка (ЦНАП Баштечківської ОТГ);
  • свідоцтво про зміну імені (за наявності);
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності).

До речі, якщо досягнули 14-річного віку, але не зверталися до податкової служби за отриманням РНОКПП – не варто хвилюватися, можна отримати перший паспорт громадянина України у вигляді -картки вже з внесеним РНКОПП, за відповідною заявою. Послуга БЕЗКОШТОВНА та надається за бажанням.

Паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання та має строк дії 4 роки.

Для зручності, рекомендуємо скористатися чат-ботами ДМС у Viber і Telegram за посиланням https://dmsu.gov.ua/services.html які:

допоможуть записатися в електронну чергу;

дадуть можливість слідкувати за станом оформлення документа аж до моменту його отримання.

Жашківський районний сектор УДМС України в Черкаській області знаходиться за адресою: вул. Миру, 2, м. Жашків.

З графіком роботи підрозділу можна ознайомитися на сайті ДМС України за посиланням https://dmsu.gov.ua/cherkasy/pidrozdily.html

Виникли питання – звертайтеся на номер телефону (04747)6-33-81 .

  • Вкотре просимо дотримуватися протиепідемічних заходів при відвідуванні підрозділу.

 

Жашківський РС УДМС України в Черкаській області

цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');