Баштечківська територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

ВАКЦИНАЦІЯ – ЦЕ ЕФЕКТИВНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД COVID-19

23.11.2021

На сьогодні частина України знаходиться у червоні зоні епідемічної небезпеки, карантин продовжується й карантинні заходи та правила продовжують діяти!
Будь ласка, не нехтуйте своєю безпекою!
Дотримуйтеся фізичної дистанції у громадських місцях та носіть захисні маски

  • Мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики
  • Вакцинуйтеся від COVID-19 в пунктах щеплень сімейних амбулаторій

Запрошуємо на вакцинацію від COVID-19!

Вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесеного COVID-19.
У всьому світі продовжується розгорнута програма масової вакцинації, щоб приборкати пандемію COVID-19. По висловленню експертів перший укол  повинен запустити  імунну відповідь організму і забезпечити  хоча б частковий захист, щоб виключити тяжке протікання захворювання.
Максимальний рівень захисту від коронавірусної хвороби досягається через три – чотири тижні після другого уколу, коли формується повноцінний імунітет.
Щоб вакцинуватися від COVID-19, пацієнт має бути зареєстрований у Реєстрі пацієнтів електронної системи охорони здоров’я. Вакцинуватись від COVID-19 можуть, як задекларовані особи, так і не задекларовані, але вони повинні мати при собі паспорт.

Як вакцинуватися?
Для того, щоб повноцінно імунізуватися від COVID-19, необхідно отримати дві дози однієї вакцини.
Кожен раунд триватиме в середньому 20 днів залежно від вакцини, етапу вакцинації та способу, яким буде вакцинуватися пацієнт – у постійному пункті щеплення чи з допомогою мобільної бригади
Як підготуватися до вакцинації?

Дотримуйтеся стандартних рекомендацій, щоб убезпечити себе від захворювання під час візиту мобільної бригади з імунізації чи відвідування пункту щеплення. Тестуватися на антитіла чи антигени до COVID-19 перед чи після щеплення від COVID-19 не потрібно
Щодо бажаючих у проведенні щеплення проти COVID-19 просимо звертатись до свого сімейного лікаря.

цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');