Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Увага! Конкурс!

20.04.2023

Відповідно до листа від 17.04.2023 №240/01-01-09 Уманська районна військова адміністрація оголошує відкритий конкурс на створення візуального стилю району – бренду Уманського району.

Цим ми плануємо підкреслити унікальність історико-культурної спадщини та економіко-інвестиційний потенціал 12 громад, формування корпоративної культури, просування позитивного іміджу району в Україні та за кордоном.

Фірмовий стиль бренду може використовуватися в інформаційно-рекламних заходах, спрямованих на промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу; на подарунково-сувенірній продукції; на дороговказах на інших предметах знакування об’єктів туристичної інфраструктури; готельно-ресторанними закладами та іншими закладами туристичної інфраструктури; під час проведення культурно-масових заходів (фестивалів, концертів, парадів, виставок тощо) на місцевому, національному та міжнародних рівнях.

Конкурс триватиме з 20 квітня 2023 року по 01 серпня 2023 року.

Переможця чекає цінний подарунок. Тож запрошуємо до участі всіх бажаючих!

ркд
цнап башт

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Cherkasi Oda
жашківська рда

Герої Баштечківської територіальної громади

герої громади
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');