Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Транслітерація – написання прізвища та імені латинськими літерами

27.10.2021

9218

Під час формування заяви-анкети для оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, за замовчанням відтворення прізвища та імені особи латинськими літерами здійснюється відповідно до Правил,

затверджених постановою КМУ № 55 .

У випадках, передбачених чинним законодавством, транслітерацію прізвища та імені може бути змінено – умовою таких дій є написана заявником власноруч заява, де вказується підстава для зміни транслітерації.

Перелік документів, які дають підстави для зміни транслітерації:

  1. Раніше видані документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, які є дійсними на момент звернення:

–  паспорт громадянина України (ID-картка);

–  паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

–  посвідчення члена екіпажу;

–  посвідчення моряка;

–  дипломатичний паспорт;

–  службовий паспорт;

–  посвідчення особи, на повернення в Україну.

  1. Документи, що підтверджують факт народження, зміни імені (у тому числі у разі укладення або розірвання шлюбу), виданих компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку.
  2. Написання прізвища особи у паспорті для виїзду за кордон може бути виконано відповідно до написання прізвища її дитини/батьків (або одного з них)/одного з подружжя у раніше виданих їм паспортах для виїзду за кордон (у тому числі в паспортах для виїзду за кордон, виданих іноземними державами, якщо дитина/батьки/одне з подружжя є іноземцями).

Зверніть увагу!!!

У разі перевищення гранично допустимої кількості символів у полях відтворення прізвища або імені за письмовою заявою громадянина відтворюється одна з частин прізвища або імені таким чином, як вказано у заяві.

Для оформлення документів, зветайтесь за адресою : м. Жашків, вул. Миру 2, тел. (04747) 6-33-81.

Жашківський сектор УДМС у Черкаській області

 

ркд

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');