Баштечківська об'єднана територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

Співпраця Жашківської районної філії Черкаської ОЦЗ з Баштечківською ТГ

07.09.2021

Співпраця служби зайнятості  з об’єднаними громадами є одним із пріоритетних завдань Жашківської філії Черкаського ОЦЗ, шлях до вирішення актуальних питань. Відповідно до укладеної угоди між Жашківською районною філією Черкаського ОЦЗ та Баштечківською територіальною громадою для фахівців філії в ЦНАП створено віддалене робоче місце , де проводяться для жителів громади консультації та роз’яснення з питань зайнятості населення.

Так, в серпні директор Жашківської районної філії Черкаського ОЦЗ Марія Штунь провела черговий прийом громадян Баштечківської територіальної громади. Під час зустрічі громадянам, які прийшли на консультацію, було надано вичерпні роз’яснення чинного законодавства з питань зайнятості населення, проінформовано про стан ринку праці та актуальні вакансії, послуги служби зайнятості, зокрема: сприяння працевлаштуванню, участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, проходження професійного навчання, можливості електронних серверів, тощо.

 

Графік прийому у ЦНАП: кожна друга середа місяця з 10.00-11.00 год.

Smart

smart

цнап л

Архіви

Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
єс місцевих петицій
дсз

Державна служба геології та надр України

дс геології Logo
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');