Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Скаржитися на порушення споживчих прав тепер можна онлайн

26.03.2021

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також Державна екологічна інспекція запустили чат-боти і тепер українці мають змогу поскаржитися на порушення їхніх прав за декілька кліків.

Як відзначають у Держпродспоживслужбі, тепер не потрібно надсилати листи або втрачати час у чергах на прийом. Скористатися чат-ботом можна у додатку Telegram за посиланням: @derzhspozhivsluzhba_bot. Для того, щоб залишити звернення, потрібно вказати дані заявника, обрати тип звернення (заява, скарга, пропозиція) та викласти суть питання. Після цього, залежно від суті звернення, необхідно відповісти на додаткові питання. До заяви можна додавати фото або документи.

За інформацією Держекоінспекції, якщо ви стали свідком вирубки лісу, скиду промислових стоків у річку або ж виявили несанкціоноване сміттєзвалище, то можете, не полишаючи місце порушення, подати звернення через чат-бот Save Eco Bot. Така скарга буде надходити до Держекоінспекції і буде підставою для проведення позапланової перевірки, за результатами якої розраховуються збитки, порушникам пред’являються штрафи та надаються приписи щодо усунення порушень.

Урядовці сподіваються, що українці будуть активно користуватися цими інструментами для захисту своїх прав. Адже тепер для захисту своїх прав не потрібно надсилати листи або втрачати час у чергах на прийом.

цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');