Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Шевченківські дні у Баштечківській громаді відзначили конкурсом читців серед молоді

10.03.2021

У Баштечківському ЗЗСО до 207-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка відбувся конкурс читців-декламаторів «Шевченкове слово», в якому взяли участь учні 5-11 класів. У зв’язку із карантинними обмеженнями, конкурс було проведено із використанням дистанційних засобів навчання.

– Ми щороку проводимо різного роду тематичні заходи, не тільки з метою відзначити пам’ять великого земляка. Перш за все, такі конкурси потрібні й інформативні для нашої молоді. А цього року, наші учні відзначились ще креативніше: використовуючи цікаві для них сучасні технології й комунікаційні можливості, долучились до вивчення класичної української літератури, заглибились у розуміння «святого» для всіх українців Шевченкового слова та спробували свої сили у декламуванні віршів поета, – наголошує заступник з виховної роботи Альона Шутяк.

Учасники конкурсу постарались на славу – за результатами всі відзначені грамотами, а відео матеріали учнів розміщені в загальному доступі на офіційній сторінці громади у мережі Facebook.

 

цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');