Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/03/2020с. Баштечки№№ 9-р
Про призначення відповідальної особи, що забезпечує застосування електронного цифрового підпису в установі

На виконання вимог Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 №1452

НАКАЗУЮ:

  1. Призначити Бевзюк Лесю Миколаївну, головного бухгалтера Баштечківської сільської ради відповідальним працівником за застосування електронного цифрового підпису ( далі – ЕЦП ) в установі та взаємодію з відокремленим пунктом реєстрації акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України ( далі – ВПР АЦСК ДКСУ ).
  2. Надати до ВПР АЦСК ДКСУ необхідні документи для формування посилених сертифікатів відкритих ключів для посадових осіб установи.
  1. Своєчасно подавати до ВПР АЦСК ДКСУ заяви на скасування посилених сертифікатів відкритих ключів.
  1. Відповідальність за своєчасне надання інформації для отримання та скасування посилених сертифікатів у зв’язку зі зміною реєстраційних даних, звільненням, переведенням посадових осіб покласти на відповідальну особу за застосування ЕЦП в установі.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

Сільський голова В.І.Примак
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');