Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431 моб. (050) 240 85 13

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
15/04/2020 с. Баштечки №№ 18 -р
Про призначення уповноваженої особи з питань проведення публічних закупівель та затвердження Положення про уповноважену особу

З метою забезпечення максимальної ефективності та економії бюджетних коштів, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі товарів, робіт та послуг, забезпечення здійснення публічних закупівель у виконавчому комітеті Баштечківської сільської ради, враховуючи вимоги чинного законодавства, відповідно до ч.ч.1, 2 ст.11 Закону України «Про публічні закупівлі» наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 30.03.2019 року №557 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)», керуючись п.19, п.20 ч.3 ст. 42, ч.8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Призначити

– Антонюка Олександра Анатолійовича – начальника відділу фінансів Баштечківської сільської ради  уповноваженою особою за організацію і проведення процедур закупівлі у виконавчому комітеті Баштечківської сільської ради, згідно із Законом України «Про    публічні закупівлі».

  1. В разі відсутності (під час перебування на лікарняному, у відрядженні або відпустці) Антонюка Олександра Анатолійовича, покласти обов’язки  уповноваженої особи  на Бевзюк Лесю Миколаївну-  головного бухгалтера  Баштечківської сільської ради.
  2. Затвердити Положення про уповноважену особу (Додаток 1).
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Валентина ПРИМАК

Додатки :

Додаток до розпорядження
ркд
цнап башт
зображення Viber 2023 09 15 10 37 34 081

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ

безбарєрність в україні

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Cherkasi Oda
жашківська рда

Герої Баштечківської територіальної громади

герої громади