Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
27/03/2020с. Баштечки№№ 16-р
Про заходи щодо недопущення поширення захворювань спричинених коронавірусом COVID-19 на території Баштечківської ОТГ

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19» , протоколу № 12 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Жашківської РДА від 27.03.2020 року на території Баштечківської ОТГ встановити із 12.03.2020 по 24.04.2020 року карантин. Карантин передбачає заборону відвідування закладів освіти та проведення всіх масових заходів, в яких бере участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. З метою недопущення поширення на території Баштечківської ОТГ захворювань спричинених коронавірусом COVID-19:

1.Запровадити режим надзвичайної  ситуації  на території Баштечківської ОТГ та продовжити карантин  до 24 квітня 2020 року.

2.Заборонити проведення культурно – масових ,  розважальних, спортивних  заходів, закладів культури, роздрібну торгівлю.

3.Магазинам та кіоскам продуктових товарів  працювати  до 18 години з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів , вхід покупцям  без масок в торгові точки заборонено.

4.Обмежити рух громадського транспорту  на території громади.

5.Організувати посилений дезинфекційний режим  в амбулаторії  загальної  практики  сімейної  медицини  с.Баштечки  та  ФаПах  с.Королівка, с.Нагірна, с.Охматів та забезпечити готовність медичних закладів до роботи в умовах поширення захворювання.

6.Заборонити вихід із домоволодінь без масок із 6 квітня 2020 року та  переміщення групою осіб в кількості більше  ніж 2 особи,крім випадків службової необхідності та супроводження осіб які не досягли 14 років батьками , іншими особами.

7.Виконавчому  комітету  взяти  під  особливий  контроль роботу соціальних  працівників   з  одинокими  людьми  похилого  віку, які  потребують  соціального  захисту  ( забезпечення  продуктами  харчування  першої  необхідності, медикаментами  та  засобами  гігієни).

8.Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський голова В.І.Примак
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');