Баштечківська об'єднана територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 08/05/2020 року№№ 20 - р.с. Баштечки
Про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань спричинених коронавірусом COVID-19 на території Баштечківської ОТГ

Враховуючи зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19» , внесені постановою Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 року № 343, постанову МОЗ України від 27.04.2020 року №14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами та на агропродовольчих ринках” ,протоколу № 25 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Жашківської РДА від 08.05.2020 року зокрема щодо продовження карантину до 22.05.2020 року, на території Баштечківської ОТГ продовжити карантин із 11.05.2020 по 22.05.2020 року . З метою недопущення поширення на території Баштечківської ОТГ захворювань спричинених коронавірусом COVID-19 :

1.Вжити необхідні  додаткові  заходи для відвернення  загрози  та забезпечення  безпеки і  здоров»я громадян. Запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо  перебування громадян в громадських місцях у період святкування Дня Перемоги 9 травня 2020 року .

  1. Заборонити відвідування громадянами кладовищ, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням  протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та  забезпечення відстані між  присутніми не менше ніж 3-5 метри.

3.Об»єктам торгівлі  продуктових товарів  проводити торгівлю  до 19 години з дотриманням відповідних санітарних та протиепідемічних заходів , вхід покупцям  без масок в торгові точки заборонено.

4.Продовжити обмеження руху громадського транспорту  на території громади.

  1. Продовжувати додаткові заходи щодо посиленого дезінфекційного режиму в амбулаторії загальної  практики  сімейної  медицини  с.Баштечки  та  ФаПах  с.Королівка, с.Нагірна, с.Охматів та забезпечити готовність медичних закладів до роботи в умовах поширення захворювання.

6.Заборонити вихід із домоволодінь без масок  та  переміщення групою осіб в кількості більше  ніж 2 особи,крім випадків службової необхідності та супроводження осіб які не досягли 14 років батьками , іншими особами.

7.Виконавчому  комітету  взяти  під  особливий  контроль роботу соціальних  працівників   з  одинокими  людьми  похилого  віку, які  потребують  соціального  захисту  (забезпечення  продуктами  харчування  першої  необхідності, медикаментами  та  засобами  гігієни).

  1. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації правил  поведінки під час  карантинних  заходів  у  зв»язку із  поширенням  гострої  респіраторної хвороби COVID -19,спричиненої  коронавірусом SARS-CoV-2.

9.Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський голова Валентина ПРИМАК

Архіви

Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
єс місцевих петицій
дсз

Державна служба геології та надр України

дс геології Logo