Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Уманського району
Черкаської області
5 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
17/02/2021с. Баштечки№№ 5-61/VIII
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної

Відповідно до ст.,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.12, 22, 122. 123, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», , розглянувши заяву директора ТОВ «Прогрес» Лещенко Алли Миколаївни, Баштечківська сільська рада в и р і ш и л а :

  1. Надати ТОВ «Прогрес» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 4,4370 га цільове призначення якої змінюється із земель запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) під землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення Баштечківської сільської ради за межами села Нагірна.
  2. ТОВ «Прогрес» замовити виготовити проект відведення зазначеного у п.1 цього рішення та подати його на розгляд до Баштечківської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');