Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
9 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
21/05/2021с. Баштечки№№9 -12/VIII
Про розгляд заяв громадян про зміни в землекористуванні та надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою

Розглянувши заяви громадян про вилучення, підтвердження права власності, проведення інвентаризації, надання в оренду, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та у відповідності з ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 33, 35, 40, 81, 87, 89, 93, 118, 119, 120, 121, 124, 142, 186, 193, 198 Земельного кодексу України, Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА 

 1. Надати згоду на проведення інвентаризації (вилучення) земельних ділянок, виготовлення технічної документації по присвоєнню кадастрового номера, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок орієнтовних площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства і надати дозвіл на розробку проектів (технічної документації із землеустрою) щодо їх відведення на передачу у власність, оренду, підтвердження права власності:

1)  Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства :

в селі Баштечки:

 • Вінявському Миколі Анатолійовичу (проживає в селі Баштечки, вул. Дружби, 56, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,3500 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Баштечки по вул. Дружби, 56.

 

в селі Побійна:

 • Драчу Руслану Петровичу (проживає в селі Побійна, Уманського району   по вулиці Набережна,9) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки   в с. Побійна по вулиці Набережна, 9  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,1700 га для ведення  особистого  селянського господарства.

в селищі Костянтинівка:

 • Нижник Сергію Григоровичу (проживає в селищі Костянтинівка, вул. Лісова, 20, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2500 га для ведення  особистого  селянського господарства в селищі  Костянтинівка, вул. Лісова, 20.
 • Новосілецькому Олександру Олександровичу (проживає в селі Нагірна, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,1200 га для ведення  особистого  селянського господарства в селищі Костянтинівка по вул. Лісова.

в селі Нагірна:

 • Пономаренку Миколі Васильовичу (проживає в селі Нагірна, Уманського району   по вулиці Миру, 141) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,8871 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Нагірна по вул. Миру, 156.
 • Славка Володимиру Григоровичу (проживає в селі  Нагірна, Уманського району   по вулиці Миру,156 ) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проектів відведення земельних ділянок  орієнтовною площею 0,21 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Нагірна по вул. Миру, 156  та земельну ділянку площею 0,2450 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Нагірна по вул.Миру, 156  .

в селі Павлівка:

 • Мовчан Віктору Михайловичу (проживає в селі  Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2551 га для ведення  особистого  селянського господарства.
 • Дроботу Віталію Геннадійовичу (проживає в селі Павлівка, вул. М. Грушевського, 40, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,3780 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка вул. Незалежності.
 • Школьному Валерію Миколайовичу (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3084 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка вул. Різдвяна, 51.
 • Сліпак Анатолію Петровичу (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2970 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка вул. Різдвяна, 41.
 • Юрченко Юрію Васильовичу (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,4021 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка.
 • Юрченко Оксані Петрівні (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,4036 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка.
 • Мовчан Віктору Олексійовичу (проживає в селі Павлівка, вул. Молодіжна, 53, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,4356 по вул. Польова, та земельна ділянка площею 0,5300 га, по вул. М. Грушевського для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка.
 • Гембар Валентині Михайлівні (проживає в м Біла Церква, вул. Східна, 28, кв. 160) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3557 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка по вул. Грушевського.
 • Багінській Ользі Григорівні (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,4286 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка по вул. Грушевського.
 • Дармограй Валерію Петровичу (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,6240 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка по вул. Корсунська.
 • Гарячук Євгенію Петровичу (проживає в селі Павлівка, провулок 16-ти Героїв Розвідників, 16, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2800 для ведення  особистого  селянського господарства в селі  Павлівка, провулок 16-ти Героїв Розвідників, 16.
 • Сокіл Наталії Іванівні (проживає в селі Павлівка, провулок Незалежності, 3 Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,3500 для ведення  особистого  селянського господарства в селі  Павлівка, провулок Незалежності, 3.
 • Лозінському Василю Степановичу (проживає в м. Черкаси, вул. Хоменко, 30 кв. 56) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1086 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка вул. Б. Хмельницького.
 • Шабаш Любові Андріївні (проживає в с. Павлівка, вул. Шевченка, Уманського району) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2500 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка, вул. Шевченка.
 • Школьному Сергію Михайловичу (проживає в селі Павлівка, вул. Шевченка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,5982 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка вул. Шевченка.
 • Дробот Вікторії Іванівні (проживає в селі Павлівка, вул. М. Грушевського, 40, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,4915 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка.
 • Гарячук Галині Олександрівні (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,6300 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка по вулиці Б. Хмельницького, 24.
 • Шабаш Андрію Івановичу та Шабаш Станіславу Івановичу (проживають в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,1981 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка по вулиці Корсунська, 14.
 • Магурі Лідії Іванівні (проживає в селі Павлівка, по вулиці Грушевського, 28,Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,17 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка по вулиці Грушевського, 28.

в селі Охматів:

 • Король Ганні Дмитрівні (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0818 га для ведення  особистого  селянського господарства.
 • Заболотному Миколі Михайловичу  (проживає в м.  Донецьк, вул. Ст. Щипачова, 10 кв. 33) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0536 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів по вул. Димуцького Уманського району, Черкаської області,
 • Похиленку Василю Михайловичу (проживає в селі  Охматів, Уманського району по вул. Шевченка, 54) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,1600 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів по вулиці Шевченка, 54.
 • Бекало Миколі Олександровичу (проживає в селі Охматів, вул. Шевченка, 17, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,4000 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Охматів, вул. Шевченка, 17.
 • Рогозянській Тетяні Юріївні (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,420 га для ведення  особистого  селянського господарства.
 • Халупка Володимиру Юхимовичу (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,25 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів, Уманського району.
 • Коломієць Олені Степанівні (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,1000 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів, Уманського району.
 • Коломієць Юрію Володимировичу (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0800 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів, Уманського району.
 • Коломієць Катерині Власівні (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,15 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів, Уманського району.
 • Мальченку Анатолію Дмитровичу (проживає в м. Жашків, вул. Давиденка, 93, Уманського району) – надати згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2583 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів, вул. Миру, 191 Уманського району.
 • Фурман Катерині Юхимівні (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,30 га для ведення  особистого  селянського господарства.

в селі Тинівка:

 • Плуговій Надії Володимирівні (проживає в селі Тинівка, вул. Козацька, 10, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,4400 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Козацька, 10.
 • Хом’як Надії Іванівні (проживає в селі Тинівка, вул. Олеся Гончара, 36, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд в с. Тинівка вул. Олеся Гончара, 36.
 • Поліщук Станіславу Олексійовичу (проживає в селі Тинівка, вул. Центральна, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1200 га, та 0,5500 для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Центральна.
 • Корнієнку Анатолію Васильовичу (проживає в селі Тинівка, вул. Миру, 23 Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,3300 га для ведення  особистого  селянського господарства в селі  Тинівка, вул. Миру, 23.
 • Волицькому Юрію Михайловичу (проживає в селі Тинівка, вул. Шевченка, 17, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0700 га, та для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Шевченка, 17.
 • Волицькій Галині Андріївні (проживає в селі Тинівка, вул. Козацька, 59, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, на земельну ділянку орієнтовною площею 0,28 га, та для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Козацька, 59 та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,25 га, та для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Олеся Гончара, 51.
 • Бобер Віктору Івановичу (проживає в селі Тинівка, вул. Центральна, 23, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,46 га, та для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Шевченка, 60.
 • Овчаренко Галині Олександрівні (проживає в селі Тинівка, вул. Вишнева 8, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2400 га для ведення  особистого  селянського господарства в селі  Тинівка, вул. Вишнева, 8.
 • Миргородському Сергію Григоровичу (проживає в селі Тинівка, вул. Шевченка, 113, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, на земельну ділянку орієнтовною площею 0,2000 га для ведення  особистого  селянського господарства та земельну ділянку орієнтовною площею 0,60 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Шевченка.
 • Безверхньому Віталію Сергійовичу (проживає в селі Тинівка, вул. Загороднього, 106, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на земельну ділянку орієнтовною площею 0,78 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Загороднього, 106.
 • Поденешку Володимиру Леонідовичу (проживає в селі Тинівка, вул. Миру, 13 Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, на виготовлення проектів відведення земельних ділянок  орієнтовною площею 0,1500 га для ведення  особистого  селянського господарства та  земельну ділянки  орієнтовною площею 0,4700 га для ведення  особистого  селянського господарства в селі Тинівка, вул. Миру. 
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');