Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
6 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
20/12/2019с. Баштечки№№ 6-8/VII
Про умови оплати праці сільського голови на 2020 рік

Відповідно до ст.ст.15,21 Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування»,Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” , та у відповідності з постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів ”,/ в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 р.№525/ сільська рада

ВИРІШИЛА: 

1.Здійснювати оплату праці сільському голові   в розмірі посадового окладу, надбавки за високі досягнення у праці  та  виконання особливо важливої роботи  в розмірі 50 відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислуги років.

2.Надавати  сільському голові  щорічну  матеріальну допомогу для вирішення  соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі , що не перевищує середньомісячної заробітної плати .

3.Преміювати сільського голову  протягом року щомісячно  за особливий вклад в загальні результати роботи в розмірі 100 відсотків від посадового окладу в межах фонду оплати праці.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова В.І.Примак
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');