Баштечківська територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
6 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/03/2021 року№№ 6 -26/VIIIс. Баштечки
Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад

Відповідно до ст.ст. 25, 331 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 5 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи пропозицію сільського голови С.М. Мельника щодо ініціювання співробітництва між Баштечківською сільською територіальною громадою та Жашківською міською територіальною громадою, на підставі попереднього висновку виконавчого комітету Баштечківської сільської ради стосовно відповідності інтересам та потребам Баштечківської сільської територіальної громади пропозиції, затвердженого рішенням виконавчого комітету Баштечківської сільської ради від 17 березня 2021 року № 26, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, релігії, засобів масової інформації, молодіжної політики та спорту, сільська рада

  В И Р І Ш И Л А:

     1.Надати згоду на організацію співробітництва Баштечківської сільської територіальної громади та Жашківської міської територіальної громади у сфері охорони здоров’я, у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Жашківської міської ради».

  1. Направити дане рішення до Жашківської міської територіальної громади для початку переговорів, організації співробітництва та утворення комісії з підготовки проекту договору про співробітництво.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, освіти, культури, релігії, засобів масової інформації, молодіжної політики та спорту.
Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');