Баштечківська об'єднана територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
5 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 04/12/2019 року№5-9/VIIс. Баштечки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до п.34, п.42 ч.1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.12, 22, 122. 124 Земельного кодексу України ст. 13 Закону України від 05.06.2003 № 899-IV „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, розглянувши клопотання директора ТОВ «Прогрес» Лещенка Романа Миколайовича про затвердження технічної документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2,9557 га. за рахунок земельних ділянок, що входять до складу спадщини, спадкоємці яких відсутні або не приймають спадщину в адміністративних межах Баштечківської об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту села Нагірна, Баштечківська сільська рада, вирішила :

1.Затвердити ТОВ «Прогрес» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2,9557 га. за  рахунок земельних ділянок, що входять до складу спадщини, спадкоємці яких відсутні або не приймають спадщину в адмінмежах Баштечківської об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту села Нагірна Жашківського району Черкаської області.

2.ТОВ «Прогрес» надати в оренду земельну ділянку терміном на 7 років, або до настання певної умови – виявлення власника земельної частки (паю) або звернення  за земельною часткою (паєм) спадкоємця, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва невитребувану земельну частку (пай)  площею 2,9557 га кадастровий номер:  7120984600:02:001:0541 в с. Нагірна Баштечківської сільської ради Жашківського району Черкаської області за межами населеного пункту.

3.ТОВ «Прогрес» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки з  Баштечківською сільською радою та провести його державну реєстрацію.

4.Встановити орендну плату в розмірі 12 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5.Контроль за виконанням рішення покласти  на  постійну  комісію з питань    земельних  відносин,природокористування,планування  території, будівництва, архітектури,охорони  пам»яток,історичного  середовища  та  благоустрою.

Сільський голова В.І. Примак

Архіви

Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
єс місцевих петицій
дсз

Державна служба геології та надр України

дс геології Logo