Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
5 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
04/12/2019с. Баштечки№5-9/VII
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до п.34, п.42 ч.1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.12, 22, 122. 124 Земельного кодексу України ст. 13 Закону України від 05.06.2003 № 899-IV „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, розглянувши клопотання директора ТОВ «Прогрес» Лещенка Романа Миколайовича про затвердження технічної документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2,9557 га. за рахунок земельних ділянок, що входять до складу спадщини, спадкоємці яких відсутні або не приймають спадщину в адміністративних межах Баштечківської об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту села Нагірна, Баштечківська сільська рада, вирішила :

1.Затвердити ТОВ «Прогрес» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 2,9557 га. за  рахунок земельних ділянок, що входять до складу спадщини, спадкоємці яких відсутні або не приймають спадщину в адмінмежах Баштечківської об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту села Нагірна Жашківського району Черкаської області.

2.ТОВ «Прогрес» надати в оренду земельну ділянку терміном на 7 років, або до настання певної умови – виявлення власника земельної частки (паю) або звернення  за земельною часткою (паєм) спадкоємця, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва невитребувану земельну частку (пай)  площею 2,9557 га кадастровий номер:  7120984600:02:001:0541 в с. Нагірна Баштечківської сільської ради Жашківського району Черкаської області за межами населеного пункту.

3.ТОВ «Прогрес» в місячний термін укласти договір оренди земельної ділянки з  Баштечківською сільською радою та провести його державну реєстрацію.

4.Встановити орендну плату в розмірі 12 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5.Контроль за виконанням рішення покласти  на  постійну  комісію з питань    земельних  відносин,природокористування,планування  території, будівництва, архітектури,охорони  пам»яток,історичного  середовища  та  благоустрою.

Сільський голова В.І. Примак
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');