Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
5 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
04/12/2019с. Баштечки№5-22/VII
Про консолідований бюджет Баштечківської сільської ради на 2020 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 4 статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та статті 22 Бюджетного кодексу України, сесія Баштечківської сільської ради вирішила:

  1. На час проведення припинення діяльності органів місцевого самоврядування Королівської сільської ради, Нагірнянської сільської ради, виконавчого комітету Нагірнянської сільської ради, Охматівської сільської ради, виконавчого комітету Охматівської сільської ради, розташованих поза адміністративним центром, бюджети територіальних громад об’єднати в консолідований бюджет Баштечківської сільської ради на 2020 рік.
  1. До завершення бюджетного періоду виконання бюджетів територіальних громад, що об’єдналися, функції головних розпорядників, бюджетних коштів територіальних громад, що об’єдналися, а також функції місцевих фінансових органів територіальних громад, що об’єдналися, здійснює Баштечківська сільська рада в особі Баштечківського сільського голови Примак Валентини Іванівни.
  1. Залишки коштів по всіх рахунках на кінець бюджетного періоду бюджетів територіальних громад, що об’єдналися, перерахувати до бюджету об’єднаної територіальної громади Баштечківської сільської ради на підставі платіжних доручень за підписом сільського голови , обраного об’єднаною територіальною громадою.
  2. Головному бухгалтеру Баштечківської сільської ради скласти проект бюджету сільської ради на 2020 рік.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова В.І. Примак
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');