Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Уманського району
Черкаської області
5 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
17/02/2021с. Баштечки№№ 5-12/VIII
Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з інвентаризації земель комунальної власності під проектними польовими шляхами та лісосмугами

Відповідно до ст.,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.12, 22, 122. 123, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» № 2498-VIII від 10 липня 2018 року, розглянувши заяву директора ПСП «Добробут» Присяжнюка Василя Олександровича, Баштечківська сільська рада в и р і ш и л а :

  1. Надати ПСП «Добробут» дозвіл на виготовлення технічної документації з інвентаризації земель комунальної власності під проектними польовими шляхами та лісосмугами в адміністративних межах Баштечківської сільської ради за межами с. Тинівка.
  2. ПСП «Добробут» замовити виготовити технічну документацію зазначену у п.1 цього рішення та подати її на розгляд до Баштечківської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');