Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЖАШКІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
4 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
05/11/2019с. Баштечки№4-21/VII
Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

Керуючись частиною 1 статті 15 та пунктом 21 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 16 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальної громади, враховуючи висновок постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Вступити в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Асоціація об`єднаних територіальних громад».
  1. Уповноважити сільського голову Примак В.І. представляти Баштечківську сільську раду в Асоціації місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  1. Доручити головному бухгалтеру проводити щорічну сплату членських внесків до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  1. Секретарю Баштечківської сільської ради надіслати це рішення до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.
Сільський голова В.І.Примак
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');