Баштечківська об'єднана територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЖАШКІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
4 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 05/11/2019 року№4-21/VIIс. Баштечки
Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»

Керуючись частиною 1 статті 15 та пунктом 21 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 16 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальної громади, враховуючи висновок постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА

  1. Вступити в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Асоціація об`єднаних територіальних громад».
  1. Уповноважити сільського голову Примак В.І. представляти Баштечківську сільську раду в Асоціації місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  1. Доручити головному бухгалтеру проводити щорічну сплату членських внесків до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  1. Секретарю Баштечківської сільської ради надіслати це рішення до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.
Сільський голова В.І.Примак

Архіви

Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
єс місцевих петицій
дсз

Державна служба геології та надр України

дс геології Logo