Баштечківська територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
4 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 24/12/2020 року№№ 4- 13 /VIIІс. Баштечки
Про встановлення плати для батьків за перебування дітей в закладах дошкільної освіти Баштечківської сільської ради на 2021 рік

Відповідно до ст.26, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту» зі змінами, внесеними згідно з Законом №5460-VI/5460/17 від 16.10.2012 року, постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 року №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», з метою посилення контролю за дотриманням норм харчування і своєчасним внесенням батьківської плати за харчування дітей, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002року №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», наказу Міністерства освіти і науки від 08.04.2016 року №402 «Про внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах », проаналізувавши вартість харчування дитини в дошкільних навчальних закладах Баштечківської сільської ради за 2020 рік, яка складає від 7 до 10 грн. 1 дітодень, керуючись ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту» та підпунктами 1,2 пункту а) статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради вирішила:

 1. Встановити із 01 січня 2021 року плату длябатьків за харчування дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти (далі за текстом ЗДО)  сіл, що входять до складу Баштечківської сільської ради, а саме:
 • ЗДО «Сонечко» с. Баштечки;
 • ЗДО «Пролісок» с. Нагірна;
 • ЗДО «Веселка» с.Тинівка;
 • ЗДО «Дзвіночок» с.Павлівка;
 • ЗДО «Берізка» с.Охматів.

у розмірі 1 дітодень становить 10,00 гривень.

 1. Плату за харчування дітей у ЗДО Баштечківської сільської ради, які відвідують ЗДО «Сонечко» с. Баштечки, ЗДО «Пролісок» с. Нагірна , ЗДО «Берізка» с. Охматів, ЗДО «Веселка» с.Тинівка, ЗДО  «Дзвіночок» с.Павлівка вносити щомісячно, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата до відділень банку. Батьки сплачують плату лише за дні фактичного відвідування дитиною ЗДО. За дні, у які дитина не відвідувала закладу, плата з батьків не справляється.
 2. Від плати за харчування дитини звільняються батьки дітей та особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту. Звільняються також батьки дітей з інвалідністю, батьки, які є учасниками АТО та особи, які виховують дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, дітей – у сім’ях яких один з батьків помер.
 3. Для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей віком до 18 років розмір плати за харчування в ЗДО встановити 50 відсотків від вартості харчування.
 4. Надати право виконавчому комітету Баштечківської сільської ради звільняти від плати для батьків за перебування дітей в закладах дошкільної освіти або зменшувати розмір плати при зверненні громадян протягом року за рішенням засідання виконавчого комітету.
 5. Контроль за виконанням своєчасного надходження батьківської плати за перебування дитиною у ЗДО «Сонечко» с. Баштечки покладається на завідувача ЗДО «Сонечко» Гончарук Р.Ю., у ЗДО «Пролісок»     с. Нагірна – на завідувача Онищук Л.В., у ЗДО «Берізка» с. Охматів – на завідувача Недобой Н.І., ЗДО «Веселка» с. Тинівки покладається на завідувача ЗДО «Веселка» Волицька Ю.П., ЗДО «Дзвіночок» с.Павлівка  покладається на завідувача ЗДО «Дзвіночок» Шабаш Г.Г.,
 6. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на постійну  комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');