Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Уманського району
Черкаської області
2 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
24/11/2020№№ 2-9/VIIІ
Про Програму розвитку дошкільної та загальної середньої освіти Баштечківської сільської ради на 2021-2023 роки

Відповідно до п. 22 частини 1 статті 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні” та керуючись Законами України «Про освіту»,»Про дошкільну освіту»,»Про загальну середню освіту» враховуючи Національну стратегію розвитку освіти в Україні Концепцію нової української школи, з метою приведення системи освіти до вимог сучасного інформаційно-технологічного суспільства та європейських стандартів, забезпечення її доступності, якості і ефективності, постійного оновлення рівня освіти,досягнення високого рівня надання освітніх послуг у громаді відповідно до сучасних потреб сьогодення Баштечківська сільська рада вирішила:

  1. Затвердити Програму розвитку дошкільної та загальної середньої освіти Баштечківської сільської ради на  2021-2023 роки  (додається).
  2. При формуванні місцевого бюджету на 2021 рік передбачити кошти  на виконання зазначеної Програми.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань  фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК

Додатки :

Паспорт програми
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');