Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
17 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
08/04/2022№17-2/VIII№с. Баштечки
Про створення соціально значимих харчових продуктів тривалого зберігання, непродовольчих товарів та води питної на території Баштечківської територіальної громади

З метою забезпечення населення Баштечківської громади продовольчими товарами та формування резерву пального на особливий період, відповідно до Закону України «Про оборону України», Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 №775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», враховуючи Указ Президента України від 24.02.2022 №68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», Постанову Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №780 «Про затвердження наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних та демографічних груп населення», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 №328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану», доручення Черкаської обласної військової адміністрації від 04.03.2022 № 10-д, керуючись, пунктом 6 частини третьої статті 15, пунктом 8 частини четвертої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» відповідно до пункту 22 частини1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:   

  1. За рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, забезпечити формування і збереження резерву соціально значимих харчових продуктів тривалого зберігання, непродовольчих товарів та води питної для потреб жителів громади у розрахунку не менше ніж на один місяць.
  2. Затвердити Програму створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, зокрема і під час війни Росії проти України на території Баштечківської територіальної громади на 2022-2023 роки (далі – Програма), що додається.
  1. Порядок та норми безоплатної видачі населенню соціально значимих харчових продуктів тривалого зберігання, непродовольчих товарів, води питної із спеціально створених резервів та забезпечити їх видачу за умови виникнення такої потреби відповідно до Постанови № 328 КМУ від 20 березня 2022 р.

  1. Укласти договора про надання відповідального зберігання із сільськогосподарськими товаровиробниками щодо забезпечення зберігання резерву харчових продуктів у відповідності до вимог.
  1. Суб’єктам господарювання, власникам приватних домогосподарств, які утримують сільськогосподарських тварин, забезпечити формування запасу кормів та води питної у захищених приміщеннях.
  1. Контроль за виконання даного рішення покласти на комісію з питань   фінансів, бюджету,  планування  соціально –  економічного  розвитку, інвестицій  та  міжнародного  співробітництва та виконавчий комітет Баштечківської сільської ради.

Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК

Додатки :

ПРОГРАМА створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, зокрема і під час війни Росії проти України на території Баштечківської територіальної громади на 2022-2023 роки
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');