Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
15 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
22/12/2021с. Баштечки№№15-13/VIII
Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулик Л.О.

Згідно з ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12, 22, 33, 83, 116, 118, 121, 122, 186, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 50, 56 Закону України „Про землеустрій”, Закону України „Про Державний земельний кадастр”, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву гр. Кулик Людмили Олександрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Баштечківської сільської ради за межами села Нагірна , Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА:  

  1. Відмовити гр. Кулик Людмилі Олександрівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності, сільськогосподарського призначення в адміністративних межах Баштечківської сільської ради за межами села Нагірна з такої підстави:

відповідно до п. 6 ст. 118 Земельного кодексу України до клопотання про надання у власність земельної ділянки необхідно додати графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки та її цільове призначення. На графічних матеріалах, які надала гр. Кулик Л.О. вказана земельна ділянка перебуває у приватній власності громадянина Петрука Сергія Васильовича (земельна ділянка для товарного сільськогосподарського використання (пай)).

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');