Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
13 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
19/08/2020с. Баштечки№13-4/VII
Про ініціювання передачі майна Охматівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області

Відповідно до ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», Порядку передачі майна до спільної власності територіальних громад сіл та міста Жашківського району Черкаської області, затвердженого рішенням районної ради від 06.10.2016 № 9-11/VII, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва від 13.08.2020 року №11, Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Звернутись до Жашківської районної ради з проханням винести на розгляд сесії питання безоплатної передачі майна Охматівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області за адресою с. Охматів, вул. Миру, 2 з подальшим використанням його без зміни цільового призначення, яке знаходиться на балансі сектору освіти Жашківської райдержадміністрації, з спільної власності територіальних громад сіл та міста Жашківського району Черкаської області у комунальну власність Баштечківської сільської ради.
  2. Надати згоду прийняти безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл та міста Жашківського району Черкаської області в комунальну власність Баштечківської сільської ради майно   Охматівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області за адресою с. Охматів, вул.Миру, 2.
  3. Прийняти безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл та міста Жашківського району Черкаської області в комунальну власність Баштечківської сільської ради майно Охматівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області за адресою     с. Охматів, вул. Миру, 2.
  4. Здійснити приймання-передачу майна у комунальну власність Баштечківської сільської ради відповідно до норм чинного законодавства, та після прийняття рішення Жашківською районною радою щодо їх передачі, надати акти приймання-передачі на затвердження сільському голові.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова Валентина ПРИМАК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');