Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
12 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
23/09/2021с. Баштечки№№12 -10/VIII
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності

Відповідно до ст.,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст..12,33, 40, 79-1, 81, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр» та порядок ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою КМУ, розглянувши заяви жителів с. Нагірна Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА :  

  1. Надати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності громадянам згідно додатку № 1, додатку № 2, в оренду для городництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення на території Баштечківської сільської ради (за межами населеного пункту (округ с. Нагірна та с. Побійна)),   Уманського району, Черкаської області.
  2. Громадянам замовити та виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки зазначеної у п.1 цього рішення та подати їх на розгляд до Баштечківської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК

Додатки :

Додаток
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');