Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
10 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28/04/2020с. Баштечки№№ 10-6/VII
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності

Відповідно до п.34, ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст.12,79-1,93,116,ст.122,ст.124,198 пункт 21 розділу X Земельного кодексу України, ст.50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр» та постанови КМУ «Про затвердження Порядку ведення Державного Земельного кадастру», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» розглянувши заяву гр. Бухенського Сергія Васильовича та гр. Стельмаха Володимира Івановича, Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати Бухенському Сергію Васильовичу та Стельмаху Володимиру Івановичу дозвіл  на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності площею 0,7700 га в оренду  для іншого сільськогосподарського призначення за рахунок земель сільськогосподарського призначення  на території Баштечківської сільської ради  за межах населеного пункту с. Нагірна вул. Садова,3    Жашківського району Черкаської області.

2.Громадянам Бухенському С. В. та гр. Стельмаху В. І. замовити виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки зазначеної у п.1 цього рішення та подати його на розгляд до Баштечківської сільської ради.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова Валентина ПРИМАК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');