Баштечківська територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
УМАНСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
10 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 13/07/2021 року№№10 -12/VIIIс. Баштечки
Про розгляд заяв громадян про зміни в землекористуванні та надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою

Розглянувши заяви громадян про вилучення, підтвердження права власності, проведення інвентаризації, надання в оренду, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та у відповідності з ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.19 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 33, 35, 40, 81, 87, 89, 93, 118, 119, 120, 121, 124, 142, 186, 193, 198 Земельного кодексу України, Баштечківська сільська рада

ВИРІШИЛА : 

 1. Надати згоду на проведення інвентаризації (вилучення) земельних ділянок, виготовлення технічної документації по присвоєнню кадастрового номера, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок орієнтовних площ земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства і надати дозвіл на розробку проектів (технічної документації із землеустрою) щодо їх відведення на передачу у власність, оренду, підтвердження права власності:

1)  Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства : 

в селі Баштечки: 

 • Деркач Сергій Григорович (проживає в селі Баштечки, вул. Миру, 61, Уманського району) – надати  згоду на   виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки   в с. Баштечки по вулиці Миру, 61  площею 0,2500  для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,4200 га для ведення  особистого  селянського господарства по вул. Польова. 

в селі Побійна: 

 • Мусійчук Сергій Іванович (проживає в м. Жашків, вул. С. Разіна, 20 кв. 6, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,70 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Побійна по вул. Набережна.
 • Лі Наталії Вікторівні (проживає в селі Побійна, вул. Набережна, 45, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1622 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Побійна, вул. Набережна, 45, Уманського району.

в селі Павлівка:

 • Голубу Петру Олександровичу (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,4854 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка по вул. Молодіжна.
 • Чумаченко Лесі Тінівні (проживає в селі Павлівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2400 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Павлівка.
 • Школьній Надії Миколаївні (проживає в селі Павлівка, вул. Шевченка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1622 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Павлівка, вул. Шевченка, Уманського району.
 • Школьному Миколі Івановичу (проживає в селі Павлівка, вул. Молодіжна, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1500 га для ведення  особистого  селянського господарства, в

с. Павлівка, вул. Молодіжна, Уманського району. 

в селі Охматів:

 • Черновій Олені Анатоліївні (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0500 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів.
 • Кравченку Анатолію Павловичу (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,5500 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів.
 • Янешпільській Наталії Петрівні (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати згоду на  виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки  орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд, та на виготовлення проекту відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,1500 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Охматів, по вул. Шевченка.
 • Цибирне Ользі Вікторівни (проживає в селі Охматів, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3400 га для ведення  особистого  селянського господарства, в с. Охматів, Уманського району. 

в селі Тинівка: 

 • Госс Галині Петрівні (проживає в селі Тинівка, вул. Загороднього, 67, Уманського району)  – надати  згоду на  виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок у власність орієнтовною площею 0,3100 га, для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Загороднього 67.
 • Шевчук Віктору Петровичу (проживає в селі Тинівка, вул. Загороднього, 69, Уманського району)  – надати  згоду на  виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2600 га, 0,15 га , для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Загороднього.
 • Гоцалу Віталію Олександровичу (проживає в м. Біла Церква, вул. Героїв Крут, 45, кв. 31, Київської області) – надати  згоду на  виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок у власність орієнтовною площею 0,510 га, для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Київська, 26.
 • Бодні Любові Кузьміні (проживає в селі Тинівка, вул. Загороднього, 49, Уманського району)  – надати  згоду на  виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність орієнтовною площею 0,2600 га по вул. Загороднього, 49, 0,66 га по вул. Б. Хмельницького, 59 , для ведення  особистого  селянського господарства.
 • Хомяку Петру Юхимовичу (проживає в селі Тинівка, Уманського району) – надати  згоду на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1660 га для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка по вул. Козацька.
 • Москалюк Володимиру Пилиповичу (проживає в м. Київ, вул. Бойченка, 14, кв. 167)  – надати  згоду на  виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на розробку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,3900 для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка, вул. Краснопілка, 40.
 • Шевчук Наталії Василівні (проживає в селі Тинівка, вул. Київська, 5, Уманського району)  – надати  згоду на  виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок з метою приватизації земельної ділянки орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку  господарських будівель і споруд та на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянок у власність орієнтовною площею 0,3500 га, для ведення  особистого  селянського господарства в с. Тинівка вул. Київська 5.  
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.
Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');