Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 250px Lesser Coat Of Arms Of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Жашківського району
Черкаської області
1 СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
05/11/2020с. Баштечки№№ 1-19/VІІІ
Про виконання бюджетів Павлівської та Тинівської сільських рад до завершення бюджетного періоду

Відповідно до статті 25,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 4 статті 8 Закону України «Про добровільне об»єднання територіальних громад» та статті 22 Бюджетного кодексу України, сесія Баштечківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.На час проведення реорганізації Павлівської сільської ради, виконавчого комітету Павлівської сільської ради, Тинівської сільської ради та виконавчого комітету Тинівської сільської ради  шляхом приєднання до Баштечківської сільської ради  бюджети  сільських рад, що об’єдналися, виконуються окремо до завершення бюджетного періоду.

 2.Баштечківська сільська рада може вносити зміни до рішень про місцеві бюджети, прийняті Павлівською та Тинівською сільськими радами.

3.До завершення бюджетного періоду окремого виконання бюджетів сільських рад, що об’єдналися, функції головного розпорядника бюджетних коштів  здійснює Баштечківська сільська рада в особі сільського голови  Мельника Сергія Миколайовича.

4.Залишки коштів на кінець бюджетного періоду бюджетів сільських рад,  що об’єдналися, перераховуються до бюджету Баштечківської сільської ради на підставі платіжних доручень за підписом сільського голови.

 5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного  співробітництва.

Сільський голова Сергій МЕЛЬНИК
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');