Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

 
УКРАЇНА
БАШТЕЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЖАШКІВСЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
1 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
10/07/2019с. Баштечки№1- 15/VII
Про реорганізацію Охматівської сільської ради та виконавчого комітету Охматівської сільської ради шляхом приєднання до Баштечківської сільської ради

Керуючись ст..25 , 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до ст..104,105.107 Цивільного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань" на підставі рішень Баштечківської сільської ради від 10 липня 2019 року № 1-1/VII «Про початок повноважень депутатів Баштечківської сільської ради» та №1-2/VII «Про початок повноважень сільського голови Баштечківської сільської ради» сільська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Розпочати процедуру реорганізації юридичної особи – Охматівської сільської ради Жашківського району Черкаської області (ЄДРПОУ 35643390), виконавчого комітету Охматівської сільської ради Жашківського району Черкаської області (ЄДРПОУ 04407916), розташованих за адресою: вул.Миру, 36 с. Охматів, Жашківського району, Черкаської області шляхом приєднання до Баштечківської сільської ради Жашківського району Черкаської області (ЄДРПОУ 26324527) розташованої за адресою: вул. Миру,8 , с.Баштечки Жашківського району , Черкаської області.
 2. Баштечківську сільську раду Жашківського району Черкаської області вважати правонаступником активів та пасивів, всіх майнових прав та обов’язків Охматівської сільської ради та виконавчого комітету Охматівської сільської ради.
 3. Утворити комісію з реорганізації Охматівської сільської ради та виконавчого комітету Охматівської сільської ради (далі Комісію) у складі:
  Голова комісії: Примак Валентина Іванівна , (ІПН) – сільський голова Баштечківської сільської ради;
  Заступник голови комісії: Мельник Сергій Миколайович , (ІПН) – перший заступник сільського голови Баштечківської сільської ради;
  Секретар комісії: Герасимчук Юлія Анатоліївна (ІПН) – касир Баштечківської сільської ради;
  Члени комісії: Лучка Володимир Петрович (ІПН), Крестінкова Зоя Михайлівна (ІПН), Мельниченко Любов Василівна (ІПН).
 4. Покласти на Комісію з реорганізації Охматівської сільської ради та виконавчого комітету Охматівської сільської ради повноваження щодо здійснення повної інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, запасів,грошових коштів та розрахунків Охматівської сільської ради та виконавчого комітету Охматівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження станом на 10.07.2019 року.
 5. Затвердити План заходів з реорганізації Охматівської сільської ради та виконавчого комітету Охматівської сільської ради.
 6. Комісії з реорганізації забезпечити інвентаризацію документів, що нагромадилися під час діяльності Охматівської сільської ради та виконавчого комітету Охматівської сільської ради станом на 10.07.2019 року у порядку , передбаченому законодавством та передати їх до Баштечківської сільської ради.
 7. Голові утвореної за цим рішенням Комісії з реорганізації забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених планом до 2 місяців, про результати проведеної роботи інформувати Баштечківську сільську раду.
 8. Призначити особою, уповноваженою на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації реорганізації Охматівської сільської ради та виконавчого комітету Охматівської сільської ради шляхом внесення відповідних відомостей до ЄДР голову комісії Примак Валентину Іванівну Баштечківського сільського голову (…).
 9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Комісію з питань фінансів, бюджету , планування соціально – економічного розвитку , інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова В.І.Примак
цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');