Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Про проведення свята останнього дзвінка 2019/2020 навчального року!

22.05.2020

БАШТЕЧКІВСЬКА ОТГ відповідно до отриманого листа від УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОДА рекомендує дирекції закладів загальної середньої освіти, які розміщені та працюють на території громади, а також усім вчителям і учням ЗЗСО І-ІІІст. с.Баштечки, ЗЗСО І-ІІІст. с.Нагірна, ЗЗСО І-ІІст. с.Охматів та батьківській громадськості провести 30 травня 2020 року заходи урочистого завершення 2019/2020 навчального року в умовах карантину в онлайн – режимі за допомогою мережі Інтернет.

Рекомендуємо в соціальних мережах провести онлайн-лінійки «Останній дзвінок онлайн» з відеозверненнями адміністрацій закладів освіти  до  учасників освітнього процесу та о 10.00 год. провести спільний онлайн – флешмоб із звучанням шкільного дзвоника.

Крім цього, рекомендуємо розмістити на офіційних сайтах та у соціальних мережах відеопрезентації та відеоролики з подякою адміністрації закладів освіти родинам школярів, учителям та учням за проведену спільну роботу в умовах карантину під гаслом «Ура! Ми – команда»; відеоролики від учнів «Мої вітання рідній школі», відеопрезентації від випускників зі спогадами про роки навчання «Мої роки у рідній школі» тощо.

Mon Karantin

ркд

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');