Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Особи, які мають намір отримати українське громадянство, повинні надати до ДМС сертифікат про володіння державною мовою

13.08.2021

16 липня 2021 року набрали чинності положення статті 7 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови, як державної». Зазначеною статтею для набуття громадянства України передбачено обов’язок володіти державною мовою.

Відтак, саме з цієї дати разом із заявою про прийняття до громадянства України та іншими документами до Міграційної служби слід подавати також сертифікат про володіння державною мовою. Зазначена вимога стосується осіб, які звертатимуться із заявою про прийняття до громадянства України на підставі статті 9 Закону «Про громадянство України».

Передбачено, що рівень володіння державною мовою необхідний для набуття громадянства України, визначається Національною комісією зі стандартів державної мови. Складання відповідного іспиту здійснюється в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

За інформацією Національної комісії зі стандартів державної мови, особи, які мають намір набути громадянство України, можуть скласти іспити, зареєструвавшись на іспитовій платформі https://exam.mova.gov.ua. Під час реєстрації претенденти на складання іспиту можуть обрати час, дату та місце складення іспиту.

Програму іспиту на рівень володіння державною мовою особами, які мають намір набути громадянство України, характеристику іспитової роботи та зразки завдання іспиту на рівень володіння державною мовою для набуття громадянства України, карту іспитових аудиторій та інших матеріалів на іспит модна знайти на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua.

 

Жашківський сектор УДМС у Черкаській області

цнап башт
ркд

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');