Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431 моб. (050) 240 85 13

Новий навчальний курс від Prometheus «Просто про е-декларування»

17.03.2021

До уваги працівників органів місцевого самоврядування, депутатів та публічних службовців: нагадуємо, 1 квітня закінчується термін декларування. Практичною допомогою декларантам може стати онлайн-курс «Просто про е-декларування»! на платформі Prometheus.

У цьому курсі всі зацікавлені можуть дізнатися про особливості подання декларації у 2021 році. Матеріали курсу підготовлені з урахуванням останніх законодавчих змін у галузі фінансового контролю. Зокрема, він допоможе знайти відповіді на такі важливі питання:

  • Хто має подавати електронні декларації та які типи декларацій існують?
  • Як заповнювати декларацію?
  • Які ще документи мають подавати публічні службовці?
  • Якою є відповідальність за порушення законодавства у сфері фінансового контролю?
  • Для чого існує система електронного декларування?

З лекцій ви дізнаєтеся, чи потрібно саме вам подавати електронну декларацію, визначитеся з типами декларацій та ознайомитеся з їхніми особливостями. Викладачі курсу покажуть як зареєструватися в Реєстрі електронних декларацій, розкажуть про особливості заповнення кожного розділу декларації та де шукати необхідну інформацію для її коректного заповнення. Після кожного модулю у вас буде можливість виконати тестові завдання та перевірити свої знання. Для отримання сертифікату курсу потрібно набрати 60% від загальної кількості балів.

Навчання можливо проходити в будь-який зручний час, а також з мобільного телефону (потрібно завантажити мобільний застосунок Prometheus для Android чи iOS).

Увага!!! Відповідальність за несвоєчасне подання Декларації або про неповідомлення/несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, про відкриття валютного рахунку передбачена статтею 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

ркд
цнап башт
зображення Viber 2023 09 15 10 37 34 081

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ

безбарєрність в україні

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Cherkasi Oda
жашківська рда

Герої Баштечківської територіальної громади

герої громади