Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Кожну другу середу місяця фахівці служби зайнятості проводять прийом громадян у ЦНАП

10.09.2021

З метою наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до людей, які проживають у сільській місцевості 8 вересня відбувся виїзний прийом    в Баштечківській ОТГ за участю директора Жашківської районної філії Черкаського ОЦЗ Марії Штунь, провідного фахівця з профорієнтації Тетяни Опалат та фахівця Бюро безоплатної правової допомоги Алли Лавренюк. Під час зустрічі з головою Баштечківської територіальної громади Сергієм Мельником обговорили питання зайнятості населення територіальної громади, проведення громадських робіт на території громади, підготовку кадрів до опалювального сезону.  Під час зустрічі громадянам, які прийшли на консультацію, було надано вичерпні роз’яснення чинного законодавства з питань зайнятості населення.

В Баштечківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів фахівцем з профорієнтації Жашківської районної філії Черкаського ОЦЗ та в.о. начальником відділу Жашківського бюро правової допомоги Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги для учнівської молоді 9, 10 класів провели профорієнтаційний урок «Твоє майбутнє в твоїх руках». Мета заходу – ознайомлення із передумовами вибору професії; етапами професійного самовизначення та їх значення при виборі професії.

Фахівець з профорієнтації Тетяна Опалат розповіла про стан ринку праці та познайомила школярів з новими професіями, які матимуть попит найближчим часом. Також акцентувала увагу учнів на тому, що процес вибору професії – дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини, проте, інколи, рішення може бути помилковим. Правильний та обґрунтований вибір професії передбачає врахування інтересів, нахилів і здібностей, а також потребу в кадрах на ринку праці. В нагоді стає формула вибору професії «Хочу. Можу. Треба.». Учням було запропоновано пройти безкоштовне он-лайн тестування на профорієнтаційній платформі «Моя професія: консультаційна мережа», щоб допомогти визначитися з напрямом діяльності в майбутньому з врахуванням ситуації на ринку праці. Від фахівця        Бюро безоплатної правової допомоги Алли Лавренюк учні отримали фахові роз’яснення що стосуються прав і обов’язків школярів, протидії та відповідальності за вчинення булінгу, а також відповідну правову допомогу у сфері дотримання загальнообов’язкових правил учнями шкіл.

 

Графік прийому у ЦНАП Баштечківської ОТГ : кожна друга середа місяця з 10.00-11.00 год.

 

Директор                                                                                   М. ШтуньImg C1123a9c44139d0be75914d8d6578c56 V Img 6e6607013c1ef6cee086daa8de341553 V

ркд

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');