14 років — вік, з яким з’являється більше можливостей, прав та обов’язків, а взаємодія з державою виходить на новий рівень із отриманням першої ID-картки. Для того, щоб допомогти підліткам розібратися з доступним для них функціоналом Дії, ПРООН спільно з Дія.Освіта презентували новий освітній серіал.
У серіалі з’ясовуємо, які цифрові сервіси доступні тинейджерам України та як ними скористатися в декілька кліків. Він містить 4 короткі серії про:
- можливості та переваги Дії — від зберігання документів в одному застосунку до їх шерингу;
- покроковий план, як отримати першу ID-картку та код платника податків: де, з якими документами та в які строки;
- інструкцію, як зареєструватися в Дії за декілька кліків;
- огляд е-сервісів Дії для підлітків. Наприклад, цифрові документи, участь в опитуваннях, користування Дія.Підписом, реєстрація на навчання в автошколі.
– Із отриманням ID-картки в 14 років громадяни України стають на крок самостійнішими у взаємодії з державою. Ми в Мінцифрі працюємо над тим, щоб державні послуги були людяними й зручними. Щодня електронними сервісами Дії користуються понад 21 млн українців. Тож щоб допомогти підліткам розібратися з можливостями цифрової держави, спільно з ПРООН ми створили освітній серіал, доступний до перегляду на платформі Дія.Освіта, — прокоментувала Валерія Іонан, заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.
Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє зазначив, що стійке та стале відновлення України неможливе без залучення молоді.
Переглядайте освітній серіал на платформі Дія.Освіта за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/diia-for-teenagers.
Освітній серіал створений в межах «Проєкту підтримки Дія», що Програма розвитку ООН в Україні реалізує за фінансування Швеції, для платформи Дія.Освіта.
За інформацією міністерства цифрової трансформації України