Баштечківська територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

День учителя.

02.10.2020

5a27aefb22e91122577714

Баштечківська ОТГ щиро вітає вчителів нашої громади з їх професійним святом – Днем працівників освіти, яке в цьому році святкуватимуть 4 жовтня!

Дорогі вчителі Баштечківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Нагірнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Охматівського ЗЗСО І-ІІ ступенів! Вітаємо Вас з вашим професійним святом. Нехай Вам завжди усміхається доля та дарує міцне здоров’я і довголіття. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви – світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання – запорука успішного виховання наших дітей. Ми віримо, що добро, яким Ви огортаєте серця учнів, повернеться до Вас сторицею. Бажаємо зберігати оптимізм і надію, мати здоров’я і терпіння, достаток і щастя! Ви стільки сил вкладаєте в свою справу, що часом забираєте свою цінну увагу у близьких. То ж бажаємо Вам провести це свято в колі сім’ї. Щиро бажаємо всього найкращого: блискучих кар’єрних успіхів, приємної зарплати, розумних і талановитих учнів і поваги з усіх боків. Любові Вам, терпіння, щастя і благополуччя!

Від імені депутатів, членів виконавчого комітету та голови нашої громади прийміть вітання з Днем вчителя. Бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у Ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток! Зі святом Вас, шановні працівники освіти!

цнап л

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');