Баштечківська об'єднана територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

Запрошуємо Вас стати учасником ініціативи з впровадження нових технологій у сільському господарстві та підвищення продуктивності і якості с/г продукції

10.07.2020

Usaid Identity Live

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо Вас стати учасником ініціативи з впровадження нових технологій у сільському господарстві та підвищення продуктивності і якості сільськогосподарської продукції. Метою цієї ініціативи є аналіз практичних потреб виробників сільськогосподарської продукції та їх підтримка у вдосконаленні процесів виробництва, запровадженні кращих практик, підвищенні прибутковості, впровадженні SMART технологій, покращенні безпечності та якості продукції. Ініціатива впроваджується Програмою з аграрного і сільського розвитку (АГРО) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Запрошуються до участі в програмі як дрібні виробники, представлені ОСГ та фермерськими господарствами, так і малі та середні агрокомпанії. Реєстрація доступна за посиланнями:

•для виробниківплодоовочевої та ягідної продукції:https://bit.ly/3f8mREI

•для виробників м’ясо-молочної продукції:https://bit.ly/3fjCJUZ

🕐Термін поданнязаявок: не пізніше 25 липня 2020 року. Метою програми АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Архіви

Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
єс місцевих петицій
дсз

Державна служба геології та надр України

дс геології Logo