Баштечківська об'єднана територіальна громада

Жашківського району, Черкаської області

(04747) 95431

17 лютого День визволення Баштечок від німецько- фашистських загарбників

17.02.2021

Село Баштечки  у 1944 році стало епіцентром Корсунь-Шевченківської битви. Воно 42 дні переходило з рук у руки, але 17 лютого 1944 року було звільнене він німецько- фашистських загарбників, та в результаті запеклих боїв було зруйноване вщерть – із п’ятисот двадцяти дворів уціліло лише тринадцять.

У роки Великої Вітчизняної війни брали участь 250 жителів села, з них 153 – віддали своє життя за Батьківщину, 186 – відзначено орденами й медалями.

Минають десятиліття, але не згасає безсмертна слава народу – переможця, вогонь всенародної пам’яті про його героїчну боротьбу.

Цей зимовий день приніс надію на життя без гніту і знущань ворога.

Минуло 77 років , як закінчилась Велика Вітчизняна війна. Народ береже і буде берегти пам’ять про тих, кому завдячує правом жити під мирним небом.

У цей день низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя у жорстокій битві за свободу. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам, дітям війни, тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край  від нацистських  окупантів.

 

Голова Баштечківської ОТГ                                                                                          МЕЛЬНИК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧImg 20210217 124542

Архіви

Banerbpd 200x80
Association
Cherkasi Oda
жашківська рда
єс місцевих петицій
дсз

Державна служба геології та надр України

дс геології Logo