Баштечківська територіальна громада

Уманського району, Черкаської області

(04747) 95431

Символіка району

опис герб жашків

герб Жашківського району

 

Герб затверджено рішенням сесії Жашківської районної ради 14 липня 2005 р.

На щиті блакитного кольору, по центру, зображена Божа Матір з білим покровом у руках. Образ Пресвятої Богородиці уособлює заступництво за людей перед Богом, несе благословення і оберігає край. Блакитний колір – символ миру, білий – символ чистоти і непорочності.Над щитом герба розміщено сніп колосків пшениці, що символізує сільськогосподарську працю жителів району, добробут людей. Навколо щита – вінок, сплетений з гілочок дуба і кетягів калини. Дуб – символ міцності та сили, калина – сакральний символ відродження України. Вінок обвитий стрічкою жовто-блакитного кольору – це колір Державного Прапора України. Внизу щита вміщено напис „Жашківський район”.

Автор проекту герба – Тарас Володимирович Крамаренко.

 

опис флаг жашків

прапор Жашківського району

Прапор Жашківського району розділений на три частини: дві з них – горизонтальні, мають жовтий і блакитний кольори, що відтворює зображення Державного Прапора України, а третя, в правій древковій частині, – червоного кольору, що символізує силу і міць краю.У верхньому правому куті прапора, на червоному полі, розміщений Малий Державний Герб України. По центру – золоті колоски пшениці, оповиті білою стрічкою, що символізує хліборобську працю людей, добробут.

ркд

Архіви

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

гід дія

ПЛАТФОРМА,ДІЯ.ЦЕНТРІВ

б платформа.дія.центрів
Cherkasi Oda
жашківська рда
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-129897358-29');